O nás

Naša spoločnosť REALITY SERVICE, s.r.o. pôsobí na trhu s realitami od roku 2007.

Zameriavame sa na okresy Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica a Žarnovica. Naším cieľom je prinášať klientom vysokú mieru profesionality poskytovaných služieb a individuálny prístup.

Priaznivá makroekonomická situácia posledných rokov priniesla so sebou aj väčší záujem vymeniť bývanie v byte za život v rodinnom dome.

Naša spoločnosť úspešne dokončila tri obytné lokality - Nová Lutila I. etapa (2009), Nová Lutila II. etapa (2016) a Slaská-Diely (2018), prostredníctvom ktorých ponúkla klientom takmer 80 stavebných pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami. Pri koncipovaní našich prímestských zón sa snažíme vytvárať príjemný priestor na bývanie s dostatkom súkromia pre ich obyvateľov.

 


Chcete stavať sami?

Ak ste sa rozhodli stavať sami, máme pre Vás v ponuke stavebné pozemky so všetkými inžinierskymi sieťami.

sd

IBV Slaská-Diely

38 kompletne skolaudovaných pozemkov na výstavbu rodinných domov

viac


Spoľahnite sa na nás!

Nemáte čas, skúsenosti ani remeselníkov?

Tým, ktorí nemajú čas ani skúsenosti s vybavovaním príslušných povolení, procesom výstavby, nechcú si najímať a kontrolovať remeselníkov, či zháňať materiál na výstavbu, ponúkame kompletný produkt v podobe rodinného domu na kľúč s vlastným pozemkom vrátane bezplatného poradenstva pri financovaní Vášho nového bývania.

Všetky typy rodinných domov sú zásadne murované. Murované konštrukcie majú prirodzenú a príjemnú klímu, akumulujú teplo a vytvárajú pocit pohody. Kvalita domu je ešte doplnená poloprefabrikovaným železobetónovým stropom, ktorý tiež zásadne ovplyvní užívateľskú kvalitu domu, nakoľko zmenšuje prehrievanie stavby smerom od strechy a zároveň zabezpečuje ochranu voči škodcom /kuny, lasice, hlodavce.../.

Všetky naše projekty typových domov rešpektujú štandardizovaný skladobný rozmer 250 mm a tak je na prianie zákazníka možné pórobetónové murivo kedykoľvek nahradiť iným systémom – či už z tehlových alebo vápenno-pieskových tvárnic.

pokračovať na ponuku